תהליך ייצור קומפוסט

תהליך ייצור הקומפוסט

שדה במפעל לייצור קומפוסט

פיזור קומפוסט

הקומפוסט המיוצר על ידי חברת קומפוסט אור מופק מבוצת שפכים וגזם איכותי מרוסק, בתהליך מבוקר המבטיח ייצור קומפוסט לחקלאות, ברמה הגבוהה ביותר.

מפעל הקומפוסט ששייך לחברה, הינו הגדול בישראל ובין הגדולים מסוגו בעולם.

הקומפוסט מיוצר במפעל בתהליך מתועש לחלוטין, ללא מגע יד אדם ובפיקוח מלא של מנהל המפעל ואגרונום החברה. במהלך הייצור נמדדות הטמפרטורה ואחוזי הלחות, על מנת להבטיח ייצור קומפוסט בתנאים אופטימליים.
הציוד המשמש לייצור הקומפוסט הינו מהמתקדמים ביותר בעולם, זאת כדי להבטיח ייצור רציף של קומפוסט נקי מאדמה ופסולת ובאיכות מעולה. בסיום הייצור, נלקחות דגימות למעבדה חיצונית ובלתי תלויה, הבודקת את איכות הקומפוסט.

לקומפוסט המשווק על ידי החברה מצורפים דוחות מעבדה, הכוללים נתונים על כמות החומר האורגני, חומרי ההזנה (NPK), היעדר מזיקים, זרעים וגורמי מחלות.

ככלל, כל חומרי הגלם שנקלטים במפעל קומפוסט אור, הופכים לקומפוסט מצוין לחקלאות, תוך מיחזור מלא והפיכת כל הפסולת למשאב חיוני.

מאז הקמת החברה, משתתפת קומפוסט אור בניסויים שונים ומגוונים המבוצעים על ידי מדריכים חקלאיים, הפקולטה לחקלאות ברחובות, המכון הוולקאני, המו"פים (מחקר ופיתוח) של משרד החקלאות ועוד. ניסויים אלה מוכיחים שוב ושוב את תועלתו ואיכותו של קומפוסט לגידול ויעילותו בהקטנת כמות הדשנים הכימיים לגידולים.
Share on Facebook שלח לחבר הדפס